Pages Menu
Categories Menu

Zakup nowego kompa na raty jest wykonalny jedynie jeżeli masz zatrudnienie i zdołasz pokazać swoje dochody

Specyficzną kwestią jest, że pożyczki bez bik to z jednej strony produkt stosunkowo ciekawy, a z drugiej strony – posiadający dosyć kiepską opinię wśród konsumentów. Jest to zastanawiające o tyle, że tak naprawdę, pożyczki bez bik to rozwiązanie, które zwykle ochrania nas przed większymi kłopotami. W momencie, kiedy już żaden bank nie będzie nam ufał ze względu na brak możliwości kredytowej albo słabą historię kredytową w BIK – tutaj bez problemu znajdziemy pomoc.

tory
Nie może nas w związku z tym za bardzo zaskakiwać, że pożyczki bez bik to zobowiązanie o wyższym koszcie. Wziąwszy pod rozwagę jego ogromną dostępność (tego rodzaju kredyt będziemy mogli zaciągnąć nie tylko w dni robocze pomiędzy 10.00 a 18.00, ale też w weekend czy późniejszym popołudniem), czas czekania na decyzję pożyczkową (stosunkowo krótki), a także formalności (zminimalizowane) – wymienione tu ułatwienia niestety muszą posiadać wartość.

Zauważmy, że, nikt nie wymaga od klienta poświadczenia o zarobkach, stałego źródła dochodów, czy jeszcze innych dokumentów. W rzeczywistości jest tak, że jesteśmy jedynie zmuszeni do oddania gotówki w ustalonym czasie – jeśli tak też będzie, chwilówki nie przyniosą nam jakichkolwiek kłopotów i będziemy z nich usatysfakcjonowani. Oczywiście – warto wziąć pod rozwagę, że pożyczki bez bik nie można zaciągnąć z błahego powodu, np. czysto użytkowego. Należy do niej podejść jako do ciekawego typu koła ratunkowego, a nie metody na łatwy i szybki pieniądz. Niedługi termin zwrotu kredytu może być dla nas stosunkowo niewygodny – dlatego też, żeby nie dołączyć do grupy konsumentów, którzy są niezadowoleni z szybkiej pożyczki (przez wzgląd na jej nieodpowiednie stosowanie), przemyślmy to dwukrotnie zanim podejmiemy decyzję o jej wzięciu.

Jeśli potrzebujesz odnaleźć właściwe pożyczki przez internet, które osiągniesz bez sprawdzania baz gospodarczych wówczas polecamy wstąpić na portal pożyczki bez baz. Zawiera wykazy dobrych instytucji pożyczkowych świadczących najtańsze pożyczki.