Pages Menu
Categories Menu

Sława OK money i analogicznych firm pozabankowych na krajowym rynku usług finansowych

Współcześnie firmy pożyczkowe, jakie dzięki innym przepisom mogą udzielać pożyczek na przychylniejszych niż banki regułach, cieszą się coraz szerszą popularnością – nie da się ukryć, że różnorodnego rodzaju kredyty, proponowane przez firmy kredytowe najczęściej przez Internet, rodzą coraz więcej pytań o celowość i bezpieczeństwo podobnych rozwiązań, jakie dotyczą coraz większej grupy ludzi. Jednak należy pamiętać, że aby nie mieć kiedyś jakichś trudności z kuszącym kredytem, warto najpierw poświęcić nieco czasu na przyglądanie się różnym ofertom.

biznesmeni
Moim zdaniem jedną z korzystniejszych propozycji jest oferta firmy OKMoney. W ofercie firmy możemy odróżnić kilka zasadniczych dziedzin powiązanych z finansami, a do najciekawszych należą na pewno szybkie pożyczki gotówkowe, jakie są udzielane na okres do 30 dni w największej kwocie 1500 zł. Choć firma OKMoney pracuje w Polsce, jest ona częścią znacznego koncernu międzynarodowego, prowadzącego działalność w paru państwach Europy (partnerem firmy jest DFG Global, który zatrudnia około 5 tys. osób i oferuje np. wymianę walut czy karty kredytowe).
Sam mechanizm udzielania pożyczki jest niesamowicie łatwy, dlatego, że wystarczy postępować według paru kroków, jakie zostały dokładnie opisane na witrynie internetowej firmy. Prosta i klarowna strona internetowa firmy jest świetnym przewodnikiem w czasie składania wniosku o kredyt. Na tle konkurentów OKMoney wyróżnia się m.in. tym, że otrzymamy tam kredyt bez poręczyciela czy urzędowych zaświadczeń, dodatkowo firma podchodzi otwarcie do potrzeb klienta i korzysta z szybkich, bardzo prostych procedur.
OKMoney w dość ciekawy i skuteczny sposób zachęca sprawdzonych klientów do wzięcia następnej pożyczki, dlatego, że im dłuższy mamy staż, tym na wyższą kwotę możemy liczyć – każdy klient w firmie, który zaciąga faktycznie pierwszą pożyczkę, może liczyć co najwyżej na 500 zł, jednak kwota ta wzrasta przy 4 pożyczce do 800 zł, a przy 5 do 1500 zł.
Trzeba także uczciwe dodać, że firma zastrzega sobie prawo do odrzucania wniosków na dalszym etapie kontroli, a ponadto maksymalna kwota pożyczki zależy od oceny finansowej klienta.
rowerki
Jeśli spłacasz sporo długów i pragniesz płacić jedną ratę co miesiąc to wstąp na portal najtańszy kredyt konsolidacyjny. Przedstawiono tutaj typy konsolidacji zadłużenia oraz oferty różnorakich banków, jakie świadczą kredyty konsolidacyjne.
rozmowa telefoniczna