Pages Menu
Categories Menu

Prześliczne Mazury wabią wędrowców

Turyści wyjeżdżają na wczasy z Polski, do ciepłych państw, jednakże nie pamiętają jak cudownie jest u nas. Posiadamy szczyty, Bałtyk, znakomite jeziora i rzeki. Natura zachęca do bytowania na powietrzu, pomimo że pogoda nie dogadza, to czujemy się odprężeni. Piękne miasta wprost czekają na kolejnych podróżników. Na dodatek jest sporo ośrodków wypoczynkowych, które świadczą ferie dla każdych rodzinek. Można odpoczywać nad Bałtykiem a także upajać się letnią burzą, łazić po grzbietach górskich lub wyjechać nad wielkie zbiorniki mazurskie. Mazurskie jeziora bowiem dostarczają wspaniałe urozmaicenia. Goście bardzo entuzjastycznie tu przyjeżdżają, bowiem jest to teren obfity w rzeki i jeziora plus starodrzewy, a ponadto wydaje się być to terytorium zabytków pochodzących ze średniowiecza.

Projekty na najlepsze ferie dla dzieciaków

Wypad na urlop naszych pociech może być czasami uciążliwy. Nie posiadamy planu, w jakie miejsce mogłyby wyjechać, żeby było bezpieczne i równolegle doskonale się bawiły. Tereny Mazur zagwarantują niemało urozmaiceń, natomiast jeżeli nie mamy pomysłu dokąd przenocować moglibyśmy skorzystać z propozycji OW Mazurskie Chaty, jaki oferuje mazurskiechaty.com/kolonie-i-polkolonie/ . Ośrodek mieści się na Mazurach, w miejscowości Piecyki. Relatywnie swobodnie tam dotrzeć, to blisko Mrągowa, zaś od Mikołajek dzieli je około 30 km. Kolonie na Mazurach kierowane są dla młodych ludzi od 7 do 10 lat oraz nastolatków w i weku od 11-14 lat. Kolonie proponowane mogą być w miesiącach letnich i obejmują 7 noclegów. Ośrodek wypoczynkowy dostarcza pełne utrzymanie zaś na każdy dzień przewidziane będą atrakcyjne zabawy. Latorośli mogą poćwiczyć na linowym parku lub ściance do wspinania, pluskać w jeziorze bądź w rzece, brać udział w spływie kajakiem tudzież uczestniczyć w warsztatach kreatywnych, dla przykładu klejenie z gliny czy też produkowanie koralików. Obok gier znaczącym czynnikiem wakacji będzie poznanie kolejnych znajomych.

Mazurskie Chaty proponują najbardziej interesujące kolonie na Mazurach

Dzieci są zawsze uradowane z przebywania w ośrodku wypoczynkowym. Codziennie jest zapewniony nowy program. Dzieciaki na kolonii mają możliwość bawić się przy palenisku, poduczyć się pływać za pomocą kajaków lub żaglówkami oraz uczestniczyć w kreatywnych warsztatach. Zbiorowe rozgrywki sprzymierzą dzieciaki i co więcej doprowadzą do tego, że mogą odpoczywać razem wyśmienicie. Wczasy kierowane są poprzez wykwalifikowanych wychowawców i kadry z ośrodka posiadające uprawnienia do udzielania pomocy. Cena za pobyt nie wydaje się wielka a włącza także ubezpieczenie. Latorośli mogą przebywać w drewnianych domkach lub w pokojach na terenie ośrodka. Przy nie najlepszej pogodzie prócz ćwiczeń w samym ośrodku urządzane będą dodatkowo wyprawy do pobliskich miast. Projekty wakacji są wzorowe, zaś rodziny nie muszą bać się o swoje pociechy.