Pages Menu
Categories Menu

Lakierowanie posadzek – postaw na formę

Istnieje mnogość powodów, dla których powinieneś postawić na zabezpieczenie lakierem własnego parkietu. Istnienie szczelin sprzyja bowiem kumulowaniu się syfu, zaś zarysowana pokrywa utrudnia odbieranie Twojej podłogi jako elementu ozdobnego lokalu mieszkalnego.

By proces lakierowania był poprawny, a wynik finalny satysfakcjonował kontrahenta, wymagane jest zakończenie szeregu akcji, jakie można nazwać przygotowaniem posadzki do lakierowania. Pierwszym jego etapem jest ścieranie powierzchni, wskutek czego zdejmuje się pozostałości starego lakieru oraz nierówności. Kolejną akcją jest uzupełnienie dziur za pomocą mieszaniny wyjątkowego pyłu i ciekłego spoiwa. Na skutek tego, kolor wypełnienia wyrw będzie bliźniaczy jak kolor naszego parkietu. Po zrealizowaniu tej akcji, podchodzi się do dodatkowego wygładzania, za pomocą drobnoziarnistego papieru ściernego. Ostatnim krokiem jest dokumentne odkurzenie całej nawierzchni.

Po przygotowaniu parkietu, mozna zabrać się do samego lakierowania. Na początku, podłogę pokrywa się podkładem, którego zamysłem jest gwarancja jednolitej barwy powierzchni. Po wyczekaniu paru godzin, można przystąpić do nakładania lakieru, charakteryzującego się należytą odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Następnym etapem jest zmatowienie nawierzchni przy użyciu specyficznej polerki. Ostatecznym krokiem jest nałożenie właściwej powłoki lakieru.

Jak pewnie wiesz, drobiazgowe sfinalizowanie pełnego procesu nie jest czynnością banalną. Nasi profesjonaliści odznaczają się jednak nadzwyczajną fachowością usług i należą do ścisłej elity w Warszawie. Wpisując w wyszukiwarkę www frazę lakierowanie podłóg warszawa, w jednym z pierwszych wyników odnajdziesz współrzędne na naszą spółkę.