Pages Menu
Categories Menu

Kredyt pod zabezpieczenie apartamentu

Od niedawna miałam problemy materialne a to w wyniku niespłaconych kredytów mego byłego męża. Musiałam te kredyty oddać, gdyż instytucje z sektora bankowego naciskały i co więcej wliczały ponadprogramowe odsetki. Obawiałam się, że będę mogła zaradzić temu jakoś więc poprosiłam o ratunek do familii. Na domiar złego moja siostrzyczka z partnerem nie mogliby mi dać żadnej sumy, albowiem byli zobowiązani do oddania zadłużenia. Nie miałam pojęcia jak mogłabym dostać pożyczkę, martwiłam się, że zostanie przygotowane w tej sytuacji roszczenie finansowe. Wtenczas kumpela ze studiów stwierdziła, że dostępne są kredyty pod zastaw mieszkania, które dostarczają różnorakie pozabankowe spółki. Wspomniała także, że całkiem sporo tych firm charakteryzuje się znacznym doświadczeniem i kompetencją. Zdecydowałam, że zaaplikuję o taki typ zobowiązania finansowego.

W internecie wyszukałam Safe House

W ciągu poszukiwań należytej jednostki pożyczkowej znalazłam stronę www grupy inwestycyjnej Safe House, które świadczyła niesłychanie zachęcające opcje spłaty pożyczki. Znalazłam opinię, że to jednostka znająca się na rzeczy. Wyczytałam, iż wysokość kredytu nie powinna przewyższać czterdzieści procent wartości mego domu i mogę ubiegać się o zobowiązanie na 6-18 miesięcy. Oprócz tego odnalazłam też na tej stronie inwestum dokumenty jakie dokumenty przygotować. Byłam zmuszona przedstawić kilka dokumentów i przygotować foty kawalerki. Realizowałam wszystkie opłaty regularnie dlatego nie posiadałam jakichkolwiek zaległości, więc nie martwiłam się, iż nie zaproponują mojej osobie kredytu. Porozmawiałam z przedstawicielem Safe House a potem zaproponowano mi spotkanie na skutek czego zaprezentowano mi szczegółowe warunki proponowanych pożyczek.

Otrzymałam zobowiązanie na rok

Uzyskałam 16 tysięcy złotych, jakie przekazłam na uregulowanie długów. W wyniku tego nie miałam w obowiązku oddawać dodatkowych opłat. Środki uzyskałam już po dwóch dobach od momentu wysłania wniosku o pożyczkę. Aktualnie zwracam jedną ratę raz w miesiącu, zaś totalny nakład finansowy wynosi w przybliżeniu 2,5%. Firma Safe House nie żądała przekazania jej lokalu, dlatego mogę bezproblemowo tutaj zamieszkiwać. Gdybym miała trudności z spłatą zobowiązania w określonym terminie istnieje ewentualność czasowego zawieszenia czasu na spłatę. Cieszę się z wyboru Inwestum i mogę bez skrępowania ją polecić swym znajomym, jeżeliby byli w kłopotliwej pozycji finansowej