Pages Menu
Categories Menu

Brak wozu? Rozwiązaniem kłopotów – najem busów Katowice

Wybierasz się gdzieś z pokaźniejszą grupą kolegów, a nie chcecie brać paru wozów? A może organizujesz jakiekolwiek wydarzenie oraz potrzebujesz przewozu dla znaczącego gościa? Do tego pochodzisz z Katowic? Wynajem busów Katowice rozwiąże Twój problem.

Pojazdy przystosowane do Twoich wymogów

Prowadzona przez nas oferta obejmuje pojazdy dla paru bądź też kilkunastu osób. Nasze samochody to pojazdy tak ekskluzywnych wytwórców jak Renault, Volkswagen czy Peugeot. Każdy z nich przechodzi regularne przeglądy, to naturalnie dzięki czemu masz pewność, że wynajęty bus zagwarantuje Tobie czy też Twoim gościom bezpieczną podróż.
Nie wiesz, jaki samochód będzie perfekcyjny? Skontaktuj się z oferowanym przez nas doradcą, który podpowie Tobie, który pojazd i opcja wynajmu będzie najkorzystniejsza. Ponadto oszacujemy wydatki, które poniesiesz w związku z wynajmem.

Jak mogę dokonać rezerwacji oraz wynajmu busa?

W wypadku chęci wydzierżawienia jednego z naszych busów, masz prawo zrobić to osobiście w naszym biurze czy też skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo oraz wybrać samochód, jaki spełnia Twoje oczekiwania. Zarezerwowany bus będzie na Ciebie wyczekiwał w dniu, w jakim do nas przyjedziesz. Na terenie Katowic samochód jesteśmy w stanie także dostarczyć do Ciebie.

Nie zapominaj, że do utworzenia umowy najmu będziemy potrzebować Twoich zaświadczeń z obowiązującymi danymi i przyjmowaną kartę kredytową. Jeśli jej nie masz, opłatę za najem i depozyt sfinansujesz gotówką w czasie podpisywania umowy. Nie zapomnij, że powinieneś również posiadać przy sobie prawo jazdy!

Gwarantujemy gigantyczną ofertę pojazdów dopasowanych do Twoich wymogów. Nasze busy zagwarantują pewną oraz wygodną podróż w dowolne miejsce, zarówno Tobie jak i Twoim krewnym.
Nie odnalazłeś na naszej domenie wiadomości, których potrzebujesz? Zatelefonuj do stworzonego przez nas biura, a entuzjastycznie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.